Bağış ve Aidat

Amatör bir ruh ve profesyonel çalışma ilkeleri ile 1999 yılından bu yana hayat kurtarmak için çalışıyoruz. Bugüne kadar yetiştirdiğimiz yüzlerce gönüllü ve onlarca üye; hayat kurtarma konusunda birçok lokasyonda görevlerini yerine getirdi ve halen getirmekte. Bu faaliyetlerin tamamı sizin gibi değerli bağışçılarımızın katkıları ile sağlanıyor.

Kurulduğumuz günden bu yana, paydaşlarımıza karşı açık, şeffaf ve sorumlu bir kurum olma ilkelerini benimsiyoruz. Bu nedenle sizden gelen bağışlar ile eğitimler veriyoruz ve yeni ekipmanlar alıyoruz. Alınan bu yeni ekipmanları görev aldığımız lokasyonlardaki operasyonlarda kullanıyoruz. Bu anlamda sizlerden gelen bağışlar bizler için çok önemli.

AKA’ya Havale ya da EFT ile Nasıl Bağış Yapılır?

Türkiye İş Bankası’nda hesabınız bulunuyorsa aşağıda yer alan hesaplara “HAVALE” yöntemi ile bağış yapabilirsiniz. Başka bankalarda hesabınız bulunuyorsa “EFT” yöntemini tercih edebilirsiniz. Ancak bazı bankalar EFT ya da HAVALE için ücret talep edebilmektedir. Yani bize göndereceğiniz bağış için kesinti yapılabilir.

Hesap Adı : Arama Kurtarma Araştırma Derneği
Banka : Türkiye İş Bankası Şube : Dalaman Şubesi
Türk Lirası IBAN : TR52 0006 4000 0013 6310 5387 42